27 september 2011

MATKAPÄEVA JUTUD

Läksin hommikul kooli. Meil oli kaks esimest tundi ja peale tunde sõitsime Oandule.Tee ääres nägime sookurgi parvedesse kogunemas. Oandu metsast jalutasime Altja jõe äärt mööda Altja randa.Teel nägime kukeseeni, kärbseseeni, pilvikuid ja kaseriisikaid. Männimetsas pohli ja kanarbikke. Peatusime suure kivi juures, et teha klassipilt. Jõudsime Altja randa. Seal sõime. Hakkas vihma sadama. Meie läksime õpetaja Elvele külla. Peale külaskäimist läksime bussi peale.
Oli väga tore päev.

                                                       Oliver Hannes Kurs


Käisime algklassidega Oandu matkaradadel. Oandult läksime koos jalutades Altjale.Seal käisime mere ääres söömas ja astusime läbi õpetaja Elve juurest. Ilm oli külm ja tuuline. Nägime vikerkaart ja kuulsime müristamist. Metsas jalutades nägime kuuseriisikat, männiriisikat, kärbseseeni ja kukeseeni.
Pärast tuli meile buss järgi ja viis meid koju

                                                    Anett Tamberg


Matk oli tore. Mulle meeldis kõige rohkem see, kui puudel seeni nägime. See oli väga lahe. Vesi vulises nii ilusasti nagu oleks vesi tantsinud. Käisime Altjal. Tore oli metsas matkata. Loodus oli nii ilus. Sügisel on mets värviline.
Oli tore klassiga matkata.

                                                        Helen SemjonovMeie käisime klassiga matkal. Ma nägin kärbseent ja kaseriisikat. Meile õpetati, kuidas märjas metsas liikuda. Ilm oli natuke paha, sest vahepeal lõi välku ja sadas vihma. Pärast tuli  välja päike ja vikerkaar. Siis oli soe. Mere ääres oli piknik.
Mulle meeldis see päev väga.

                                                    Kadri-Ann Rae